Hotel Książ

Hotel | Cena od 140 PLN do 500 PLN

Odwiedzając Zamek Książ i otaczające go okolice, zapraszamy Państwa do skorzystania z usług Hotelu Książ**. Jest on położony w samym centrum Książańskiego Parku Krajobrazowego, utworzonego w celu zachowania wartości przyrodniczych i kulturowych najcenniejszych fragmentów Pogórza Wałbrzyskiego, znanego z bogactwa flory i fauny oraz specyficznego mikroklimatu.

Hotel Książ** oferuje Państwu ponad 80 m.n. wraz ze śniadaniem w pokojach: 1,-, 2 -i 3- os. oraz w suitach i apartamentach. Pokoje wyposażone są w łazienkę, telewizor, telefon oraz dostęp do sieci Internetu.

Zamek i otaczający go park krajobrazowy z pewnością pozwolą Państwu odetchnąć i rozkoszować się pięknem dawnego stylu minionej epoki.

Wśród pobliskich atrakcji należy wymienić: Zamek Książ wraz z tarasami i tunelem podziemnym; Stado Ogierów Książ (możliwość jazdy konnej oraz wynajęcia bryczki); Ruiny Starego Książa i zamku Cisy; Palmiarnię Lubiechowską z egzotyczną, unikatową roślinnością; Uzdrowisko Szczawno- Zdrój; Park Wodny w Świebodzicach; liczne szlaki piesze i rowerowe na terenie otaczającego parku, a wśród nich malownicza Dolina Pełcznicy i Jeziorko Daisy.

Na terenie kompleksu istnieje możliwość organizacji konferencji, sympozjów, szkoleń, imprez okolicznościowych i innych.

Hotel przyjazny zwierzętom domowym.

Honorowane są karty płatnicze: Visa, MasterCard, PolCard, EuroCard, American Expres, Diners Club International, JCB, Styl PBK.

Powrót do listy
Hotel Książ
ul. Piastów Śląskich 1, 58-306 Wałbrzych

Informacje dodatkowe:

Akceptujemy zwierzętaAkceptujemy zwierzętaInternet w cenieInternet w cenieObiekt przyjazny dzieciomObiekt przyjazny dzieciomOgrzewanieOgrzewanieSala konferencyjnaSala konferencyjnaŚcieżki roweroweŚcieżki roweroweTelewizorTelewizorWannaWannaWCWC