Pokoje Gościnne Stara Kopalnia

Pokoje gościnne | Cena od 160 PLN do 180 PLN

Stara Kopalnia zaprasza Państwa do skorzystania z oferty noclegowej na terenie wyjątkowego, zrewitalizowanego obiektu postindustrialnego.

Jeżeli szukacie Państwo komfortowego noclegu w Wałbrzychu, a przy okazji chcecie zwiedzić Centrum Nauki i Sztuki „Stara Kopalnia” zapraszamy do nas!
Pokoje gościnne znajdują się w budynku historycznej Sztygarówki, obecnie pełniącym funkcję Welcome Center, czyli punktu obsługi turysty, w którym znajduje się punkt informacyjny, kasy biletowe, recepcja dla gości, sklepik z pamiątkami oraz urokliwa kawiarnia Caffe Sztygarówka.

Posiadamy pokoje jedno i dwuosobowe, w tym dwuosobowy pokój dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. Każdy pokój posiada własną łazienkę zaopatrzoną w prysznic i suszarkę.
W każdym pokoju znajduje się telewizor oraz telefon. Ponadto na terenie całego obiektu goście mają stały i bezpłatny dostęp do bezprzewodowego Internetu za pośrednictwem WIFI.

Cennik:
Pokój jednoosobowy: 160,00 PLN
Pokój dwuosobowy: 180,00 PLN
Na specjalne życzenie istnieje możliwość zamówienia śniadania.

Rezerwacje: Email: recepcja@starakopalnia.pl Telefon: + 48 74 667 09 70 

Powrót do listy
Pokoje Gościnne Stara Kopalnia
Wysockiego 29, 58-304 Wałbrzych
tel.: 74-667-09-70
e-mail: recepcja@starakopalnia.pl
www: www.starakopalnia.pl

Informacje dodatkowe:

Dla niepalącychDla niepalącychInternet w cenieInternet w cenieOgrzewanieOgrzewaniePrysznicPrysznicTelewizorTelewizorWCWC