Hotel AQUA ZDRÓJ Wałbrzych

Hotel | Cena od 130 PLN do 180 PLN

Hotel AQUA ZDRÓJ Wałbrzych

Nasz nowoczesny trzygwiazdkowy hotel, który jest integralną częścią Centrum Aktywnego Wypoczynku AQUA ZDRÓJ, oferuje ponad 120 miejsc w komfortowych pokojach jedno- i dwuosobowych z łazienkami, telewizją i bezprzewodowym dostępem do internetu. Lokalizacja hotelu sprawia, że goście mogą miło spędzić czas w Parku Wodnym z licznymi atrakcjami, zrelaksować się w Saunarium, a dla aktywnych do dyspozycji są zajęcia fitness, dwa profesjonalne korty do squasha i nowoczesna siłownia z urządzeniami światowej marki Life Fitness.

Sala konferencyjna

Do dyspozycji gości jest sala konferencyjna wyposażona w sprzęt multimedialny z wysokiej jakości nagłośnieniem bezprzewodowym, umożliwiające przeprowadzanie szkoleń, spotkań, prezentacji oraz telekonferencji.

Powrót do listy
Hotel AQUA ZDRÓJ Wałbrzych
ul. Ratuszowa 6, 58-304 Wałbrzych

Informacje dodatkowe:

BasenBasenInny sprzęt sportowyInny sprzęt sportowyInternet w cenieInternet w cenieJacuzziJacuzziKlimatyzacjaKlimatyzacjaObiekt przyjazny dzieciomObiekt przyjazny dzieciomOgrzewanieOgrzewaniePrysznicPrysznicSala konferencyjnaSala konferencyjnaSaunaSaunaSejfSejfSiłowniaSiłowniaŚcieżki pieszeŚcieżki pieszeŚcieżki roweroweŚcieżki roweroweTelewizorTelewizorWCWC