Dom Zdrojowy

Zakład uzdrowiskowy | Cena od 80 PLN do 260 PLN

Dom Zdrojowy

Budynek powstał na przełomie 1909 i 1910 roku. W momencie oddania do użytku był to największy i najnowocześniejszy hotel na Śląsku, o wyniosłej monumentalnej bryle, stanowiącej dominantę całego uzdrowiskowego zespołu urbanistycznego.

Położony w centrum uzdrowiska, pomiędzy zabytkowymi parkami o bogatej i różnorodnej roślinności, z własnym ogrodem, w pobliżu Zakładu Przyrodoleczniczego i uroczej promenady Corso.

Budynek posiada trzy piętra i dysponuje blisko 300 miejscami noclegowymi w 130 pokojach (1 apartament, 37 pokoi typy komfort, 92 pokoje typu standard).  W Domu Zdrojowym znajdują się 2 sale prelekcyjne, mogące pomieścić prawie 100 osób, 3 jadalnie, sale rehabilitacyjne, gabinety lekarskie. Budynek wyposażony jest w windę. Wiele pokoi posiada własne mini - balkony lub wyjście na niewielkie tarasy.

W pomieszczeniach budynku mieści się również Fitness Zdrój, gdzie można korzystać z zajęć fitness, siłowni, saunarium tj. strefa saun (trzy rodzaje saun: sucha, parowa i infrared)  oraz masażu suchego. Świadczone są tu także zabiegi z zakresu krioterapii ogólnoustrojowej.
Sanatorium znajduje się w centrum uzdrowiska, więc dojście do Pijalni Wód Mineralnych i Zakładu Przyrodoleczniczego zajmuje nie więcej niż 2-3 minuty.
Dom Zdrojowy oferuje możliwość organizacji kongresów naukowych, warsztatów szkoleniowych dla firm oraz uroczystych bankietów.
Tradycją Uzdrowiska jest corocznie organizowany Bal Sylwestrowy.

 

DOm Zdrojowy w Szczawnie - Zdroju oferuje:

  • pobyty lecznicze,
  • usługi hotelowe,
  • zabiegi rehabilitacyjne.

Dbając o Państwa bezpieczeństwo w trakcie pobytu w naszych ośrodkach zapewniamy, ze przestrzegamy zasad higieny i czystości stosujemy skuteczne środki do dezynfekcji. Nasz personel wyposażony jest w środki ochrony indywidualnej.

Za nasze usługi możesz zapłacić za pomocą Bonu Turystycznego.

Powrót do listy
Dom Zdrojowy
Kolejowa 14, 58-310 Szczawno-Zdrój
tel.: 74 84 93 130, 74 84 93 151
e-mail: marketing@szczawno-jedlina.pl
www: www.szczawno-jedlina.pl

Informacje dodatkowe:

BalkonBalkonDla niepalącychDla niepalącychInternet dodatkowo płatnyInternet dodatkowo płatnyLodówkaLodówkaOgródOgródPrysznicPrysznicSala konferencyjnaSala konferencyjnaSaunaSaunaSiłowniaSiłowniaTarasTarasTelewizorTelewizorWCWC