Rezydencja Bohema

Restauracja | Cena od 0 PLN do 0 PLN

Rezydencja  BOHEMA to zabytkowy, najstarszy obiekt  położony w centrum malowniczego uzdrowiska Szczawno-Zdrój.

Wzniesiony w 1842 roku jako Salon Kuracyjny  był centrum życia towarzyskiego i kulturalnego uzdrowiska.  Przed II wojną światową hotel, po jej zakończeniu lokal taneczny i restauracja. W latach 60-ych przekształcony na Klub Kuracjusza BIAŁA SALA.

Obecnie Rezydencja BOHEMA wraca do najlepszych tradycji hotelowo- gastronomicznych.

Usytuowana w Parku Zdrojowym w sąsiedztwie zabytkowej pijalni wody, hali spacerowej i Teatru Zdrojowego oferuje Gościom klimatyczne apartamenty klasy premium oraz stylową restaurację serwującą doskonałe dania.

To wyjątkowe miejsce na wesele, imprezę firmową, spotkanie biznesowe lub wydarzenie kulturalne.

W naszej Restauracji  dania przygotowywane są z najlepszych produktów w oparciu o pory roku, tak aby każde danie było niezapomnianym i pysznym doświadczeniem. Polskie smaki i tradycje są najbliższe naszym sercom, ale inspiracje czerpiemy z kuchni całego świata. Wierzymy że nasz pasja do gotowania sprawi tyle samo radości naszym gościom co nam.

Sala balowa Rezydencji BOHEMA to przepiękne i klimatyczne miejsce na każdą okazję. Duża powierzchnia, piękne wysokie 8 metrowe okna, przez które widać park zdrojowy i masa wpadającego przez nie dziennego światła sprawią, że każda zorganizowana tu impreza  będzie niepowtarzalna.

Oferujemy Państwu różne konfiguracje stołów zarówno okrągłych jak i prostokątnych dla 150 osób

Godziny otwarcia

https://rezydencja-bohema.pl/oferta/restauracja/

MENU

https://rezydencja-bohema.pl/oferta/restauracja/

Powrót do listy
Rezydencja Bohema
Kościuszki 21, 58-310 Szczawno-Zdrój