23.11.2020

Pokoje i restauracja na Przełęczy Sokolej

Noclegi Restauracja w Górach Sowich – Szyprówka – Chata Pod Sową to drewniany budynek położony na szczycie Przełęczy Sokolej (tam gdzie kończy się Rzeczka a zaczyna Sokolec lub odwrotnie) w Górach Sowich. W obiekcie znajduje się restauracja oraz pokoje do wynajęcia. Z tarasu przepiękny widok na pasmo południowych Sudetów i wyciągi narciarskie. W środku kominek i drewniana klimatyczna sala z ciężkimi drewnianymi ławami.

Noclegi Restauracja w Górach Sowich – Szyprówka – Chata Pod Sową to drewniany budynek położony na szczycie Przełęczy Sokolej (tam gdzie kończy się Rzeczka a zaczyna Sokolec lub odwrotnie) w Górach Sowich. W obiekcie znajduje się restauracja oraz pokoje do wynajęcia. Z tarasu przepiękny widok na pasmo południowych Sudetów i wyciągi narciarskie. W środku kominek i drewniana klimatyczna sala z ciężkimi drewnianymi ławami… Druga sala znajduje się na pietrze. Część nocegowa jest wydzielona od noclegowej - dzieki temu goście z restauracji nie przeszkadzają gościom hotelowym.

Rzeczka, Sokolec to idealne miejsce do spędzenia wolnego czasu. Do Państwa dyspozycji oddajemy 9 pokoi w rozkładzie dwu, trzy, cztero oraz sześcio- osobowym; z łóżkami małżeńskimi i pojedynczymi.
Oferujemy rozwiązania dla rodzin z dziećmi. Wszystkie pokoje wyposażone są w łazienki. Pokoje są niewielkie ale przytulne – wszystkie wykończone w drewnie. Oferujemy noclegi z wyżywieniem. Dajemy odpocząć mamom od gotowania - w naszych pokojach nie ma anesków kuchennych. Wypoczynek jest w pełnym tego słowa znaczeniu.

Szyprówka Sokolec 32, 57-450 Ludwikowice Kł., tel. 785 390 299, 74 662 20 67 www.szyprowka.pl

Autor: Barbara Adamska

Powrót do listy