23.11.2020

Apartament 2pokojowy z widokiem

Maślana Chata położona jest w Sokolcu, w malowniczych Górach Sowich. Oferuje apartament składający się z 2 pokojów, salonu (jadalnia, kuchnia) i łazienki. Całkowita powierzchnia apartamentu to 58 m2. Z okna można zobaczyć piękny widok na Kotlinę Kłodzką i Masyw Śnieżnika.

Maślana Chata położona jest w Sokolcu, w malowniczych Górach Sowich.

Świetna lokalizacja (200 m poniżej Przełęczy Sokolej) pozwala na swobodny dostęp do obiektów rekreacyjnych i atrakcji turystycznych, takich jak:
- wyciągi i trasy narciarskie (dolna stacja wyciągu nr 5 należącego do ośrodka narciarskiego „Przełęcz Sokola” znajduje się po drugiej stronie ulicy, pozostałe wyciągi znajdują się 200 m od Maślanej Chaty),
- Trasy rowerowe i dla narciarzy biegowych,
- Wieża widokowa na Wielkiej Sowie 1015 m n.p.m.,
- Wieża widokowa na Kalenicy,
- Sztolnie kompleksu Riese,
- Zamek Książ.


Oferujemy apartament składający się z 2 pokojów, salonu (jadalnia, kuchnia) i łazienki. Całkowita powierzchnia apartamentu to 58 m2. Z okna można zobaczyć piękny widok na Kotlinę Kłodzką i Masyw Śnieżnika.


Pokój czteroosobowy o powierzchni 16 m2, wyposażony jest w 2 łóżka pojedyncze i jedno łóżko małżeńskie. Ponadto, w pokoju znajduje się komoda, stół z krzesłami i nadrzwiową listwę wieszakową.
Pokój dwuosobowy o powierzchni 14 m2, wyposażony jest w dwa łóżka (które można ze sobą złączyć). Ponadto, w pokoju znajduje się komoda, stolik z krzesłami i nadrzwiową listwę wieszakową.
Salon (kuchnia i jadalnia) zajmuje powierzchnię 16 m2. Kuchnia wyposażona jest w płytę indukcyjną (dwa pola grzewcze), kuchenkę mikrofalową, czajnik elektryczny, zlewozmywak, lodówkę oraz naczynia. Stół w jadalni 4-6 osobowy (możliwość rozłożenia).
Łazienka jest jasna i przestronna (o powierzchni 12 m2). Wyposażona jest w kabinę prysznicową i stojak z wieszakami); ręczniki do dyspozycji.

 

Pokoje gościnne ''Maślana Chata", Sokolec 29a, 57-450 Ludwikowice Kł., tel. 797 297 771

Autor: Barbara Adamska

Powrót do listy