23.11.2020

Nowoczesne apartamenty z widokiem

Wykorzystując dobrodziejstwa natury, stworzyliśmy miejsce wyjątkowe, miejsce, gdzie ciało i dusza mogą odpocząć i uwolnić się od codzienności. Jeśli szukasz bliskości natury, odrobiny spokoju i miejsca na wymarzony odpoczynek – nasz dom w Sokolcu jest idealnym wyborem. Komfortowo i schludnie – styl w jakim są utrzymane apartamenty, to połączenie nowoczesności z zabytkowymi meblami. Staraliśmy urządzić je tak, by każdy mógł się tu poczuć trochę jak u siebie, stworzyć klimat, który pomoże naszym gościom dobrze wykorzystać swój urlop w Sokolcu czy Górach Sowich i sprawi, że będą chcieli tu wracać co, sądząc po opiniach gości, się udało.

Wykorzystując dobrodziejstwa natury, stworzyliśmy miejsce wyjątkowe, miejsce, gdzie ciało i dusza mogą odpocząć i uwolnić się od codzienności. Jeśli szukasz bliskości natury, odrobiny spokoju i miejsca na wymarzony odpoczynek – nasz dom w Sokolcu jest idealnym wyborem.

O naszych apartamentach:
komfortowo i schludnie – styl w jakim są utrzymane apartamenty, to połączenie nowoczesności z zabytkowymi meblami. Staraliśmy urządzić je tak, by każdy mógł się tu poczuć trochę jak u siebie, stworzyć klimat, który pomoże naszym gościom dobrze wykorzystać swój urlop w Sokolcu czy Górach Sowich i sprawi, że będą chcieli tu wracać co, sądząc po opiniach gości, się udało.

O miejscowości Sokolec
goście od lat cenią sobie ciszę, spokój i piękny krajobraz Sokolca, które dają okazję do doskonałego wypoczynku przez 365 dni w roku. Zapewniamy, ze po pobycie w apartamentach Placu Słonecznego w Górach Sowich, będziecie wypoczęci, pełni spokoju, ale też energii do podjęcia nowych wyzwań!

Agroturystyka "Plac Słoneczny", Sokolec 54f, 57-450 Ludwikowice Kł., tel. 606 268 069, placsloneczny.info rezerwacja@placsloneczny.pl

Autor: Barbara Adamska

Powrót do listy