OSiR Świebodzice

 

KILKA SŁÓW O NAS

OSiR Świebodzice Sp. z o.o. istnieje od 2013 r. Wcześniej od 1975 r. funkcjonował jako jednostka budżetowa pod nazwą Ośrodek Sportu i Rekreacji w Świebodzicach. OSiR Świebodzice Sp. z o.o. to jedna z najprężniej działających jednostek w regionie świadcząca usługi w zakresie sportu, rekreacji, rehabilitacji, kultury i szeroko rozumianej rozrywki.

ORGANIZUJEMY

OSiR Świebodzice Sp. z o.o. jest organizatorem wielu imprez sportowych, rekreacyjnych i kulturalnych w regionie. W naszych obiektach odbywają się wielkie wydarzenia skierowane do zróżnicowanych grup odbiorców: koncerty, zawodowe i amatorskie imprezy sportowe o zasięgu ogólnokrajowym i międzynarodowym, różnego rodzaju szkolenia, targi i wystawy.

POSIADAMY

OSiR Świebodzice Sp. z o.o. posiada nowoczesną bazę sportowo-rekreacyjną, którą stale rozwija. Do naszych największych obiektów należy zespół na Osiedlu Piastowskim obejmujący Wodne Centrum Rekreacji, halę sportowo-widowiskową z siłownią i boisko ze sztuczną nawierzchnią. Kolejnym jest kompleks sportowo-rekreacyjny przy ul. Rekreacyjnej, w skład którego wchodzi zespół basenów odkrytych z nowoczesnym zapleczem socjalno-gastronomicznym, zespół ORLIK 2012 z syntetycznym boiskiem do piłki nożnej i boiskiem wielofunkcyjnym, stadion piłkarsko-lekkoatletyczny, kręgielnia oraz skatepark. Przy ul. Sportowej posiadamy jeden z najlepszych kompleksów piłkarskich w regionie w skład, którego wchodzi stadion z boiskiem naturalnym oraz oświetlone boisko syntetyczne.

 

Godziny otwarcia

https://osir.swiebodzice.pl/

Cennik

https://osir.swiebodzice.pl/cennik/

Powrót do listy
OSiR Świebodzice
ul. Mieszka Starego 6, 58-160 Świebodzice
tel.: +48 74 66 69 620
e-mail: osir@swiebodzice.pl
www: osir.swiebodzice.pl/