12.10.2021

Szkolenie w Osówce dla członków LOT AW

Dziś w Podziemne Miasto Osówka odbyło się kolejne szkolenie dla członków LOT Aglomeracji Wałbrzyskiej. Tym razem temat "Współczesny marketing – jakimi kanałami i przy wykorzystaniu jakich narzędzi odpowiedzieć na potrzeby dzisiejszego turysty" przybliżyła Magdalena Michalak - autorka bloga Z widelcem po Wrocławiu Stałą częścią szkoleń jest poznanie miejsc, w których się spotykamy. Podziemne Miasto Osówka to jedna z najważniejszych atrakcji Aglomeracji Wałbrzyskiej. Już dwa lata funkcjonuje tu nowa trasa multimedialna. Polecamy i zapraszamy serdecznie

Stałą częścią szkoleń jest poznanie miejsc, w których się spotykamy. Podziemne Miasto Osówka to jedna z najważniejszych atrakcji Aglomeracji Wałbrzyskiej. Już dwa lata funkcjonuje tu nowa trasa multimedialna. Polecamy i zapraszamy serdecznie.
Szkolenia są realizowane w ramach projektu pt. „Ambasadorzy turystyczni w Aglomeracji Wałbrzyskiej” dofinansowanego przez Ministerstwo Rozwoju i Technologii zgodnie z zawartą Umową nr III/30/P/63003/2820/21/DT.

Autor: Katarzyna Matuła

Powrót do listy