30.09.2021

Wrześniowe działania w ramach projektu "Ambasadorzy turystyczni w Aglomeracji Wałbrzyskiej"

Od 1 marca do końca roku jako LOT Aglomeracja Wałbrzyska realizujemy projekt dofinansowany ze środków Ministerstwa Rozwoju, Pracy i Technologii zgodnie z zawartą Umową nr III/30/P/63003/2820/21/DT pt. „Ambasadorzy turystyczni w Aglomeracji Wałbrzyskiej”. We wrześniu 2021 w ramach projektu zostało przeporwadzone szkolenie dla członków LOT AW połaczone z poznaniem Pocysterskiego Opactwa w Krzeszowie, natomiast w dniach 21-22.09.2021 zostało realzowane study tour dla przedstawicieli LOT AW, którego celem było wzajemne poznanie swoich obiektów i atrakcji turystycznych.  

7.09 w Opactwie Cystersów w Krzeszowie odbyło się kolejne, juz czwarte szkolenie dla członków LOT AW pt. "Turystyka ze smakiem w dobie ekonomii doświadczeń", które prowadził prof. Piotr Gryszel. Było o emocjach w turystyce, pułapkach turystycznych, potrzebach, ale i o potrawach regionalnych, które cieszą się coraz większą popularnością.

W dniach 21-22.09 odbyło się study tour dla przedstawicieli LOT AW. Zwiedziliśmy m.in Strzegom, Muzeum Kolejnictwa, Świdnicę, Szczawno - Zdrój, Wałbrzych z Muzeum Porcelany i Aqua Zdrój, Gminę Nowa Ruda, Miasto Nowa Ruda, Walim, Jedlinę - Zdrój, Głuszycę, Sokołowsko. Bardzo dziękujemy uczestnikom za udział a także gospodarzom odwiedzanych miejsc za wyjątkowe przyjęcie i pomoc w współorganizacji. 

 

Autor: Katarzyna Matuła

Powrót do listy