19.11.2020

Konferencja Prasowa - odbudowa i modernizacja Zakładu Przyrodoleczniczego w Szczawnie - Zdroju

W dniu dzisiejszym tj. 19.11.2020 r. w Pijalni Wód Mineralnych w Szczawnie-Zdroju odbyła się konferencja prasowa w związku z ukończeniem dokumentacji projektowo kosztorysowen na odbudowę Zakładu Przyrodoleczniczego w Szczawnie - Zdroju.

W dniu dzisiejszym tj. 19.11.2020 r. w Pijalni Wód Mineralnych w Szczawnie-Zdroju odbyła się konferencja prasowa z udziałem Prezesa Uzdrowiska Szczawno – Jedlina S.A. Pana Ireneusza Grzybowskiego, Wicemarszałka Województwa Dolnośląskiego Pana Grzegorza Macko, Burmistrza Szczawna -Zdroju Pana Marka Fedoruka oraz Przewodniczącego Rady Miasta Szczawna – Zdroju Pana Michała Brody.

W związku z ukończeniem dokumentacji na Wykonanie dokumentacji projektowo – kosztorysowej wraz z kosztorysem inwestorskim na przebudowę i modernizację Zakładu Przyrodoleczniczego w Szczawnie-Zdroju przy ul. Sienkiewicza 1 (wykonawca: Atelier Zetta Zenon Zabagło z Warszawy) pokazano wizualizację spalonego z 4 na 5 marca 2018 roku Zakładu Przyrodoleczniczego i omówiono najważniejsze elementy zaprojektowanej przestrzeni zewnętrznej i wewnętrznej obiektu. W załączeniu fotorelacja z konferencji.

Autor: Marcin Zawadzki

Powrót do listy